Jesteś tutaj: Katalog Sklepów > Dom > strefaizolacji.pl

Sklep Internetowy strefaizolacji.pl

Opis sklepu

Polinvest jest firmą zajmującą się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych, a jej usługi skierowane są do tych, którzy są zainteresowani pozyskaniem tychże materiałów na najlepszych warunkach finansowych.

Zapewniamy fachową obsługą i gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie Państwo uzyskać bezpośrednie korzyści w postaci oszczędności czasu i pieniędzy a przede wszystkim pewności dokonania właściwego wyboru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ciągle poszerzamy gamę dostępnych produktów.
Specjalizujemy się w systemach ociepleń oraz materiałach wiążących. W skali kraju mamy wielu sprawdzonych kontrahentów, przez co możemy zagwarantować rzetelność obsługi i wysoką jakość. Jesteśmy w ciągłej współpracy ze specjalistami w zakresie oferowanych produktów i proponujemy naszym Klientom ich profesjonalną bezpłatną pomoc. Działamy w oparciu o doświadczenie wynikające z kilku lat pracy w sektorze handlu i usług.
Naszym celem jest satysfakcja Klientów, w związku z tym ciągle staramy się wprowadzać udogodnienia dzięki którym realizacja Państwa inwestycji będzie przebiegać sprawnie tak aby osiągnąć wysoki poziom zadowolenia ze współpracy z nami.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług.

Wejdź na naszą stronę: www.strefaizolacji.pl

Płatności Opcje
Płatność przy odbiorze Wyszukiwarka
tak Płatność przelewem Wskaźnik stanu magazynu
Szybkie płatności online Wysyłka kurierem
Zakupy ratalne Wysyłka za granicę

Opinie klientów

 • Witold Rucki, 23-02-2010, kupiony towar: rockwool wełna folia tyvek, użytkownik poleca sklep

  Dobry kontakt telefoniczny, zamówienie w całości on-line, płatność i transport ustalony na przyszły tydzień. Do tego sporo pozytywnych ocen. Ja polecam.

  • Szybkość:
  • Obsługa klienta:
  • Paczka:
  • Kupię znowu: